21 Aralık 2013 Cumartesi

Prova manken

Prova Manken.
Prova mankeni sağlıklı bir üretim için büyük bir gereksinimdir diyor Desıgner ibrahim Akgün.

Prova mankenindeki incelikler.


http://www.provamanken.com
İLETİŞİM:05543415140  "Prova manken özeliklerinin tüm detaylarını sorabilir ve sipariş verebilirsiniz".


Prova mankeni sağlıklı bir üretim için büyük bir gereksinimdir diyor Desıgner ibrahim Akgün. Firmaların ürün gamlarının çok genişlediğine ve 36-48 beden arasında üretimler yapılmaya başlandığına tekstil sektöründe 36-38 beden ölçüleride bel, göğüs, kalça gibi gerçek ölçülerin çok önemli olduğunu ve 1-2 cm fazla olması bile üretimde değişikliğe neden olabilidiğni ve her firmanın kendi standart kalıp ölçüleri olduğnu belirten tasarımcı,iyi bir prova mankeninde tüm bunlara uyumlu olmasını dile getirdi.
Prova Manken.

Prova mankenleri'nin canlı manken ölçüleri ile aynı olmasını dile getiren ibrahim bey teksil sektöründe prova manken çalışmalarının çok önemli olduğnu ve avrupadaki desgnırların çalışmalarının da PROVA MANKENİ çalışmaları sonucu koleksiyonlarını oluşturduklarını dile getirdi.
Prova Manken ve Tasarımcılar.

Desıgner Valentino Garavani,Desıgner Yves Saint Laurent,Designer Jean Paul Gaultier,Designer Alberta Ferretti,Designer Dolce & Gabbana,Designer Alexander McQueen,Designer Gabrielle Coco Chanel,Tasarımcı Christian Dior,Desıgner Gianni Versace ,Designer Giorgio Armani,İtalyan Tasarıcı Roberto Cavalli koleksiyonlarını prova mankenleri çalışması sonucu oluşturan tasarımcılar.Prova Mankeni alabilceğiniz ve moda hakkında makalelere bulabileceğiniz yerdir Moda Black.com 
Prova Mankenleri.
Günümüzde prova mankeni özellikle modacılar tarafından kullanılmaktadır. Modacılar, diktikleri elbiseleri mankenler üzerine konuşlandırmakta ve dikimin ilk aşamasından son aşamasına kadar prova mankeni üzerinde işlem yapmaktadır.

Prova mankenleri nasıl kullanılır?
Prova mankenleri'nin modacılar,moda evleri ve terziler tarafından kullanılan farklı çeşitleri bulunmaktadır. Bu nedenle her mankenin ölçülerinin farklı olduğunu söylemek ve işlemlerin buna göre gerçekleştiğini söylemek mümkündür. Modacılar tarafından farklı ölçülerde uygulamaya alınan prova mankenleri, müşterilerin sürekli ölçü vermek için moda evlerine gelmelerine ya da prova yapmalarına gerek duyulmamasını sağlamaktadır. Dikim işlemleri, müşteriden alınan ölçülerle aynı ölçülere sahip olan prova mankenleri ile devam etmekte ve bu sayede müşteriler, moda için diktirmek istedikleri elbiselerin içerisine sürekli girmek zorunda kalmamaktadır.

Prova mankenlerinden baz alınan ölçüler göğüs ölçüsü, bel ölçüsü, basen ölçüsü ve boy ölçüsü olarak karşımıza çıkmaktadır. Müşterilerin ölçülerinin bu kategorilerde yer alan ölçülere uyması prova mankenlerinin kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Bunun yanında prova mankenlerinin farklı malzemelerden üretildiğini ve buna göre kalite standardının değişim gösterdiğini söylemekte fayda var.

Siz de ihtiyacınız olan prova mankenlerine internet üzerinde yapacağınız kısa bir araştırmanın ardından sahip olabilir ve dilediğiniz ölçülerde mankenleri bulma şansını elde edebilirsiniz. Hemen ihtiyacınız olan prova mankeni ölçülerini tespit edin ve sonrasında pek çok farklı ölçüde ki modeli karşınızda görün.

Sahip olduğunuz prova mankenleri ile müşterilerinize kesintisiz hizmetler sunabilir ve dikim işlemlerinde onların hayatlarını kolaylaştırabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için http://www.modablackk.com adresini ziyaret edebilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder